Ważny komunikat! 23 czerwca 2020

Důležité prohlášení!

Vážení a milí přátelé Kina na hranici! Jméno i myšlenka našeho festivalu odkazuje k budování mostů mezi lidmi, proto je pro nás to, že se každý rok společně setkáváme, nesmírně důležité. Bedlivě tedy sledujeme veškeré informace a omezení týkající se pořádání kulturních akcí a otevírání hranic mezi Polskem a Českou republikou.

 22. ročník filmové přehlídky je naplánován na 21. až 26. srpna. Zrušení řady omezujících opatření a postupné kroky směřující k návratu do stavu před pandemií nás naplňují nadějí, že se akci v tomto termínu podaří uskutečnit. Situace se však dynamicky vyvíjí a stále ještě nenastal moment, abychom mohli polevit, pokud jde o naši obezřetnost.

Jestliže se z důvodů, které nedokážeme ovlivnit, pořádání letošního Kina na hranici zkomplikuje, zajistíme vrácení peněz za akreditace všem, kteří se pro tento krok rozhodnou. V přípravách festivalu ovšem neustáváme a máme v tomto ohledu i podporu Těšína a Českého Těšína – obě města na Kino na hranici čekají.

Nejdůležitější však pro nás je vaše bezpečí. Během příprav letošního ročníku festivalu proto vyčkáváme na pokyny týkající se rozvolňování omezujících opatření. Právě na tom totiž bude záviset definitivní podoba a termín Kina na hranici v letošním pro všechny tak neobvyklém roce. Pevně doufáme, že nám zachováte přízeň! Moc vám všem děkujeme za projevy podpory, jež od vás dostáváme, a za pochopení.

 

pořadatelé 22. ročníku Kina na hranici

Návrat

Organizátoři

Patronát

Spoluorganizátor

Spolufinancování

Sponzoři

Mediální partneři