Den:
pátek
sobota
neděle
pondělí
úterý
středa
Místo:
Teatr / Divadlo
Kino Piast
Kino Central
KaSS
OLZA
COK
Všechny
Godzina
Tytuł
12:00, pátek
Nabarvené ptáče ( Václav Marhoul; 169 min; Česko, Slovensko, Ukrajina; 2019 )
13:00, pátek
Oleg ( Juris Kursietis; 108 min; Lotyšsko, Litva, Belgie; 2019 )
13:00, pátek
Pavoncello ( Andrzej Żuławski; 27 min; Polsko; 1967 )
13:00, pátek
Píseň triumfující lásky ( Andrzej Żuławski; 28 min; Polsko; 1967 )
13:00, pátek
Černý Petr ( Miloš Forman; 86 min; Československo; 1963 )
16:00, pátek
Havel ( Slávek Horák; 105 min; Česko; 2020 )
16:00, pátek
Tři přání ( Ján Kadár, Elmar Klos; 96 min; Československo; 1958 )
16:30, pátek
Třetina noci ( Andrzej Żuławski; 101 min; Polsko; 1971 )
17:30, pátek
Šarlatán ( Agnieszka Holland; 118 min; Česko, Irsko, Polsko, Slovensko; 2020 )
19:00, pátek
Sólo ( Artemio Benki; 84 min; Česko, Francie, Argentina, Rakousko; 2019 )
19:00, pátek
Music Box ( Joanna Kożuch; 6 min; Slovensko; 2019 )
19:00, pátek
Moje polská dívka ( Ewa Banaszkiewicz, Mateusz Dymek; 87 min; Velká Británie, Polsko; 2018 )
19:00, pátek
Jmenuju se Sára ( Steven Oritt; 111 min; USA, Polsko; 2019 )
20:30, pátek
Vlasy ( Miloš Forman; 121 min; USA, Západní Německo; 1979 )
21:15, pátek
Šarlatán ( Agnieszka Holland; 118 min; Česko, Irsko, Polsko, Slovensko; 2020 )
10:00, sobota
Osamelí bežci: Ideme ďalej! ( Martin Repka; 90 min; Slovensko; 2019 )
10:00, sobota
Síť ( Krzysztof Krauze; 50 min; Polsko; 2000 )
10:00, sobota
Lillian ( Andreas Horvath; 128 min; Rakousko; 2019 )
10:00, sobota
Pan Jones ( Agnieszka Holland; 119 min; Polsko, Velká Británie, Ukrajina; 2019 )
13:00, sobota
Černý mercedes ( Janusz Majewski; 117 min; Polsko; 2019 )
13:00, sobota
Místnost sebevrahů ( Jan Komasa; 112 min; Polsko; 2011 )
13:00, sobota
Apparatgeist ( Marie-Magdalena Kochová; 11 min; Česko; 2019 )
13:00, sobota
Děti online ( Kateřina Hager; 52 min; Česko; 2017 )
13:00, sobota
Proč se cítím jako kluk? ( Kateřina Turečková; 26 min; Česko; 2019 )
13:30, sobota
Tiché doteky ( Michal Hogenauer; 96 min; Česko, Nizozemsko, Lotyšsko; 2019 )
16:00, sobota
Návraty ( Bogusław Kornaś; 34 min; Polsko; 2020 )
16:00, sobota
Ve mně ( Maria Wider; 21 min; Polsko; 2019 )
16:00, sobota
Velryba ( Izabela Pająk; 8 min; Polska; 2018 )
16:00, sobota
Marcel ( Marcin Mikulski; 26 min; Polsko; 2019 )
16:00, sobota
Skleněný pokoj ( Julius Ševčík; 104 min; Česko, Slovensko; 2019 )
16:30, sobota
Posedlost ( Andrzej Żuławski; 127 min; Západní Německo, Francie; 1981 )
16:30, sobota
Corpus Christi ( Jan Komasa; 115 min; Polsko; 2019 )
19:00, sobota
Lásky jedné plavovlásky ( Miloš Forman; 77 min; Československo; 1965 )
19:30, sobota
Kdo je další? ( Miro Drobný; 90 min; Slovensko; 2018 )
20:00, sobota
Místnost sebevrahů. Hater ( Jan Komasa; 130 min; Polsko; 2020 )
20:00, sobota
Nitro ( Marek Lechki; 92 min; Polsko; 2019 )
20:30, sobota
Vlastníci ( Jiří Havelka; 97 min; Česko; 2019 )
10:00, neděle
Železný most ( Monika Jordan-Młodzianowska; 84 min; Polsko; 2019 )
10:00, neděle
Hoří, má panenko ( Miloš Forman; 71 min; Československo; 1967 )
10:00, neděle
Shnilé uši ( Piotr Dylewski; 60 min; Polsko; 2019 )
10:00, neděle
Obchod na korze ( Ján Kadár, Elmar Klos; 128 min; Československo; 1965 )
12:30, neděle
Techno ( Tadeusz Łysiak; 24 min; Polsko; 2017 )
12:30, neděle
Fuck, It's Biology ( Veronica Andersson; 30 min; Polsko; 2019 )
12:30, neděle
Silná káva vůbec není tak špatná ( Aleksander Pietrzak; 49 min; Polsko; 2014 )
13:00, neděle
Baťa, první globalista ( Peter Kerekes; 105 min; Česko, Francie; 2018 )
13:00, neděle
Pan T. ( Marcin Krzyształowicz; 111 min; Polsko; 2019 )
13:30, neděle
Jsem REN ( Piotr Ryczko; 75 min; Polsko; 2019 )
16:00, neděle
Koncert č.2 pro violoncello a orchestr ( Maciej Stuhr; 29 min; Polsko; 2020 )
16:00, neděle
Íkaros. Legenda Mietka Kosze ( Maciej Pieprzyca; 122 min; Polsko; 2019 )
16:00, neděle
Love Machines ( Michał Materna; 30 min; Polsko; 2019 )
16:00, neděle
Tsantsa ( Robin Lipo; 33 min; Polsko; 2018 )
16:00, neděle
Přelet nad kukaččím hnízdem ( Miloš Forman; 133 min; USA; 1975 )
16:30, neděle
Eastern ( Piotr Adamski; 75 min; Polsko; 2019 )
16:30, neděle
Žáby bez jazyka ( Mira Fornay; 116 min; Česko, Slovensko; 2020 )
19:30, neděle
Kontrola ( Natasza Parzymies; 40 min; Polsko; 2020 )
19:30, neděle
Ptačí řeč ( Xawery Żuławski, Piotr Kielar; 138 min; Polsko; 2019 )
19:30, neděle
Valmont ( Miloš Forman; 137 min; Francie, USA; 1989 )
20:00, neděle
Supernova ( Bartosz Kruhlik; 78 min; Polsko; 2019 )
20:00, neděle
Krajina ve stínu ( Bohdan Sláma; 135 min; Česko; 2020 )
20:30, neděle
Odcházím... ( Miloš Forman; 93 min; USA; 1971 )
10:00, pondělí
Tam na konečné ( Ján Kadár, Elmar Klos; 88 min; Československo; 1957 )
10:00, pondělí
Ďábelské učení ( Janusz Majewski; 28 min; Polsko; 1994 )
10:00, pondělí
Přimhuř oči ( Andrzej Jakimowski; 86 min; Polsko; 2003 )
10:00, pondělí
The Sound Is Innocent ( Johana Ožvold; 68 min; Česko, Francie, Slovensko; 2019 )
10:00, pondělí
Jiří, pes uprchlík ( Tomasz Wiński; 30 min; Česko; 2019 )
10:00, pondělí
Ďábel ( Andrzej Żuławski; 119 min; Polsko; 1972 )
10:00, pondělí
Růžové sny ( Dušan Hanák; 81 min; Československo; 1976 )
12:30, pondělí
Ragtime ( Miloš Forman; 155 min; USA; 1981 )
13:00, pondělí
Staříci ( Martin Dušek, Ondřej Provazník; 92 min; Česko, Slovensko; 2019 )
13:00, pondělí
Forman vs. Forman ( Helena Třeštíková, Jakub Hejna; 78 min; Česko, Francie; 2019 )
13:00, pondělí
Nic není ztraceno ( Kalina Alabrudzińska; 71 min; Polsko; 2019 )
13:30, pondělí
Zieja ( Robert Gliński; 112 min; Polsko; 2020 )
16:00, pondělí
Amadeus ( Miloš Forman; 180 min; USA; 1984 )
16:00, pondělí
Ricochety ( Jakub Radej; 30 min; Polsko; 2019 )
16:00, pondělí
Údolí Bohů ( Lech Majewski; 131 min; Polsko, USA, Lucembursko; 2019 )
16:00, pondělí
Kousnutí ( Helena Oborska; 24 min; Polsko; 2019 )
16:00, pondělí
Prázdnota ( Agata Trzebuchowska; 29 min; Polsko; 2019 )
16:00, pondělí
Černý charakter ( Kuba Gryżewski; 14 min; Polsko; 2019 )
16:30, pondělí
Amnestie ( Jonáš Karásek; 130 min; Slovensko, Česko; 2019 )
16:30, pondělí
V síti ( Barbora Chalupová, Vít Klusák; 90 min; Česko; 2020 )
19:00, pondělí
Nech je svetlo ( Marko Škop; 93 min; Slovensko, Česko; 2019 )
19:30, pondělí
Inka ( Monika Majorek; 13 min; Polsko; 2015 )
19:30, pondělí
Naše kletba ( Tomasz Śliwiński; 27 min; Polsko; 2013 )
19:30, pondělí
Dcera ( Mara Tamkovich; 30 min; Polsko; 2017 )
19:30, pondělí
Cháron ( Michał Hejbudzki; 39 min; Polsko; 2015 )
19:30, pondělí
Věrnost ( Andrzej Żuławski; 165 min; Francie; 2000 )
20:00, pondělí
Volnočasové aktivity ( Paweł Wendorff; 72 min; Polsko; 2019 )
21:00, pondělí
Kult ( Olga Bieniek; 92 min; Polsko; 2019 )
23:00, pondělí
Konkurs ( Miloš Forman; 79 min; Československo; 1963 )
10:00, úterý
Já teď lžu ( Paweł Borowski; 107 min; Polsko, Nizozemsko; 2019 )
10:00, úterý
Přízrak ( Marek Nowicki; 95 min; Polsko; 1983 )
10:00, úterý
Extase ( Gustav Machatý; 87 min; Československo, Rakousko; 1932 )
10:00, úterý
Ti, kteří zůstali ( Barnabás Tóth; 83 min; Maďarsko; 2019 )
10:00, úterý
Dálava ( Martin Mareček; 76 min; Česko; 2019 )
13:00, úterý
Ahoj ( Anna Paděrová; 1 min; Česko; 2020 )
13:00, úterý
Když padají stromy ( Marysja Nikiťuk; 88 min; Ukrajina, Polsko, Makedonie; 2018 )
13:00, úterý
Sh_t Happens ( Michaela Mihályi, David Štupmf; 13 min; Czechy; 2019 )
13:00, úterý
Proceder ( Michał Węgrzyn; 137 min; Polsko; 2019 )
13:00, úterý
Modrá nota ( Andrzej Żuławski; 126 min; Francie; 1990 )
13:00, úterý
Dcera ( Daria Kashcheeva; 15 min; Česko; 2019 )
13:00, úterý
Schovka ( Barbora Halířová; 7 min; Česko; 2019 )
13:00, úterý
Měj se ráda ( Alžběta Suchanová; 1 min; Česko; 2017 )
13:00, úterý
Mezery ( Nora Štrbová; 8 min; Česko; 2020 )
13:00, úterý
Muž na Měsíci ( Miloš Forman; 118 min; USA, Velká Británie, Německo, Japonsko; 1999 )
13:00, úterý
Kdo se se mnou zatočí ( Adéla Křížovecká; 7 min; Česko; 2019 )
15:30, úterý
Letní hokej ( Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová; 75 min; Česko; 2019 )
15:30, úterý
Nabarvené ptáče ( Václav Marhoul; 169 min; Česko, Slovensko, Ukrajina; 2019 )
16:00, úterý
Goyovy přízraky ( Miloš Forman; 110 min; USA, Španělsko; 2006 )
16:00, úterý
Smrt si říká Engelchen ( Ján Kadár, Elmar Klos; 129 min; Czechosłowacja; 1963 )
16:30, úterý
Marek Edelman... A byla láska v ghettu ( Jolanta Dylewska; 80 min; Polsko, Německo; 2019 )
19:00, úterý
Havel ( Slávek Horák; 105 min; Česko; 2020 )
19:00, úterý
Kosmos ( Andrzej Żuławski; 102 min; Francie, Portugalsko; 2015 )
19:30, úterý
Lid versus Larry Flynt ( Miloš Forman; 129 min; USA; 1996 )
19:30, úterý
Jednou, ještě jednou ( Paweł Czarzasty, Krzysztof Zbieranek; min; Polsko; 2020 )
20:00, úterý
Vše pro mou matku ( Małgorzata Imielska; 103 min; Polsko; 2019 )
21:00, úterý
Poslední aristokratka ( Jiří Vejdělek; 110 min; Česko, Slovensko; 2019 )
21:30, úterý
Hluché dny ( Pavol Pekarčík; 81 min; Slovensko, Česko; 2019 )
21:30, úterý
Pouštět draka aka Šarkan ( Martin Smatana; 13 min; Česko, Slovensko, Polsko; 2019 )
23:00, úterý
Kingsajz ( Juliusz Machulski; 104 min; Polsko; 1987 )
10:00, středa
Raj na zemi ( Jaro Vojtek; 78 min; Slovensko; 2019 )
10:00, středa
xABo: Otec Boniecki ( Aleksandra Potoczek; 72 min; Polsko; 2020 )
10:00, středa
Viděno osmi. Decathlon ( M. Forman, A. Penn, K. Ichikawa, C. Lelouch, Y. Ozerov, M. Pfleghar, J. Schlesinger, M. Zetterling; 16 min; USA, Západní Německo; 1973 )
10:00, středa
Důležité je milovat ( Andrzej Żuławski; 110 min; Západní Německo, Francie, Itálie; 1975 )
10:00, středa
Miloš Forman: Co tě nezabije… ( Miloslav Šmídmajer; 110 min; Česko; 2009 )
12:30, středa
Sole ( Carlo Sironi; 90 min; Itálie, Polsko; 2019 )
13:00, středa
Stratený domov ( Juraj Mravec; 70 min; Slovensko; 2019 )
13:00, středa
Na stříbrném glóbu ( Andrzej Żuławski; 157 min; Polsko; 1987 )
13:00, středa
Obžalovaný ( Ján Kadár, Elmar Klos; 91 min; Československo; 1964 )
16:00, středa
Hra ( Alejandro Fernández Almendras; 93 min; Česko, Chile, Francie, Jižní Korea; 2019 )
16:00, středa
Šarlatán ( Agnieszka Holland; 118 min; Česko, Irsko, Polsko, Slovensko; 2020 )
16:30, středa
Vysoká dívka ( Kantemir Balagov; 130 min; Rusko; 2019 )

Organizátoři

Spoluorganizátoři