NIE O TAKI ŻÓŁTY NAM CHODZIŁO/ODWOŁANIE 06 sierpnia 2020

Tuhle žlutou jsme neměli na mysli...

Žlutá barva nás v grafice provázela od začátku organizace 22. ročníku Filmové přehlídky „Kino na Hranici/Granicy“. Ta nám dodávala radost a energii k práci na přípravě naší akce, zejména v těžkých dobách, kdy karanténní opatření uzavřela společnou hranici. Stále jsme doufali, že se nepříznivá situace na české straně v okrese Karviná zlepší - což se však nestalo a k tomu bohužel ve čtvrtek 6. 8. 2020 byl i okres Cieszyn polským Ministerstvem zdravotnictví označen z epidemiologického hlediska právě touto žlutou barvou. To znamená výrazné  zpřísnění opatření na polské straně (max. 100 osob na hromadných akcích v interiérech a dalších opatření). 

S lítostí tedy oznamujeme, že tyto okolnosti a obavy o Vaši bezpečnost nám neumožňují uspořádat letošní 22. ročník Kina na hranici který se měl konat ve dnech od 21. do 26. srpna 2020.

Peníze za zakoupené akreditace (6ti a 3denní) Vám budou vráceny. Byli bychom však vděční za Vaši podporu, kterou můžete vyjádřit tím, že si necháte zaslat festivalový balíček (tričko, tašku a nákrčník) za cenu 500 Kč (vč. poštovného a balného) kterou Vám odečteme z ceny zaplacené za akreditaci.. 

Předem děkujeme za Vaší podporu a také slova povzbuzení která od Vás slyšíme.  Buďme spolu v této těžké době!

Organizátoři KnH

 

 

 

 

Návrat

Organizátoři

Spoluorganizátoři