Akreditace


 Prodej akreditací a vstupenek byl zahájen!
• Filmové projekce on-line se budou konat od 23. do 29. listopadu 2020 (celkem 50 filmových projekcí).
• Po zakoupení akreditace nebo vstupenky obdrží divák e-mail s podrobnými informacemi o účasti na filmových projekcích on-line.
• Pro zakoupení akreditace či vstupenky je nutné zaregistrovat se a přihlásit na uživatelský účet na internetových stránkách www.kinonagranicy.pl.
• Držitelé akreditace mohou zhlédnout libovolné množství filmů na festivalové on-line platformě, jestliže to kapacita umožní.
• Prodej potrvá až do vyprodání zásob.

Zde několik tipů a doporučení:

  1. Akreditace- v sekci „podrobný filmový program“ najdete dva „internetové promítací sály“ – TEATR („Divadlo“) a CENTRAL, kde na vás čeká přibližně 50 filmových projekcí. Vyberte si ty, které vás zajímají nejvíce, a rezervujte si své místo kliknutím na tlačítko „chci vidět“. Nezapomeňte, že svou volbu můžete později klidně změnit.
  2. Opozdilce v kině nemá nikdo rád, ale chápeme, že občas se to stává. U nás máte 30 minut navíc, abyste se ke sledování filmu připojili. Během sledování můžete film pozastavit nebo přetočit. Na jeho zhlédnutí máte 4 hodiny (čas se počítá od momentu zahájení filmové projekce na základě programu).
  3. Nevíte, na který film si rezervovat místo? Čím začít? Pomůžeme vám: na našich stránkách totiž naleznete popisy všech nabízených filmů. Dostanete se k nim jediným kliknutím. Připojte se i k naší facebookové skupině „Kino Na Granicy / Hranici - przewodnik festiwalowy / průvodce festivalem“, v níž se s vámi ostatní účastníci podělí o svůj filmový výběr nebo recenze filmů, které už zhlédli.
  4. V případě, že by nastaly jakékoli potíže, kontaktujte prosím náš technický tým prostřednictvím Messengeru Kina na hranici, popř. e-mailové adresy akredytacje@kinonagranicy.pl

Ukažte nám, odkud filmy v rámci Kina na hranici on-line sledujete! Vyfoťte se a snímek označte @kino_na_granicy #kngonline #knhonline

Přejeme vám hezký filmový zážitek!

Podmínky nákupu akreditací a vstupenek na 22. filmovou přehlídku Kino na hranici tady.

 

 

Kontaktní osoba:

Marta Radwaniak
tel. +48 500 525 914

akredytacje@kinonagranicy.pl